Spouští revoluci v psychometrii

Lumina Learning je inovativní psychometrická metoda. Má globální síť odborníků, kteří se specializují na organizační změny a dlouhodobé zlepšování. Svým humanistickým přístupem mohou konzultanti pomoci společnostem transformovat jejich výkon transformací jejich lidí.

Rozsviťte své vnitřní světlo

Portrét Lumina Spark je klíčovým nástrojem systému Lumina Learning. Lumina Spark poskytuje přesný, osobní portrét, zaměřený na zvýšení sebeuvědomění. Obsahuje také praktické rozvojové kroky, které zhodnocují a zlepšují komunikační styl, týmovou práci a vedení týmu.
Odhalte více

Namalujte svůj komplexní obraz

Lumina Culture se zaměřuje na osobnost na organizační i individuální úrovni. Zaměřuje se na zvýšení firemního povědomí a jednoty a zároveň poskytuje procesy vedoucí k realizaci rozsáhlých a trvalých změn.
Odhalte více

Proces šitý na míru zákazníkovi

Lumina Sales je založená na individuálním posouzení vlivu osobnostních preferencí jednotlivců na celkový prodejní cyklus. Zaměřuje se na zlepšení a ovlivnění dovedností a efektivnější zvládnutí přirozených silných stránek v prodejním procesu.
Odhalte více

Buďte na jedné vlně

Lumina Team poskytuje řešení, jak využít silné stránky vašeho týmu a prověří jeho slabé stránky. Získáním nové perspektivy týmu jste schopni překonat staré komunikační bariéry a řešit skryté problémy.
Odhalte více

Veďte svým vlastním stylem

Lumina Leader je silný nástroj, který pomáhá jednotlivcům lépe porozumět svým silným stránkám a stylu vedení. Poskytuje možnost zpracovat zpětnou vazbu od ostatních pro vytvoření komplexního pohledu na osobnost lídra.
Odhalte více

Je to vzájemné

Lumina talent je nástroj určený na zlepšení komunikace mezi kandidáty a personalisty. Odhaluje skrytý potenciál a umožňuje pochopit očekávání na obou stranách.
Odhalte více

Globální síť

Globální síť Lumina Learning vás spojuje s našimi vysoce kvalifikovanými profesionálními konzultanty ve více jak 40 zemích po celém světě!

více

Co nabízíme

Lumina Learning nabízí kvalifikaci a produkty, které přináší lehce zapamatovatelné dovednosti a postupy z teorie do praxe.

více

Naše hodnoty

Dosáhli jsme skvělé a konkrétní výsledky u klientů z celého světa. Přečtěte si více a zjistíte, co Lumina Learning může udělat pro vás!

více

Naše konkurenční výhody

Jsme společnost, která je hrdá na zákaznicky orientované hodnoty, produkty šité na míru a inovativní přístup.

více

Videa, která vám pomohou nás více poznat

  • Velká myšlenka

    Více o našich základních hodnotách a filozofii na stránce Lumina Learning.

  • Lumina Spark

    Více o našem klíčovém produktu Lumina Spark a jeho původu v rysech "Big5" a Jungově výzkumu.

Další kroky

Staňte se certifikovaným konzultantem

Přidejte se ke stovkám našich konzultantů a odevzdejte know-how vašim klientům

Připojte se nyní

Pracujte s Lumina Learning

Přidejte se k našim spokojeným klientům a dovolte nám pomoci vaší organizaci zlepšit výkon.

Kontaktujte nás