סקירה כללית

המכירה היא הלב של כל עסק. היא יכולה להיות ישירה, בתחום הייעוץ, טכנית, או לא ישירה, חיצונית או פנימית, אבל הבנת אנשים והיכולת להשפיע עליהם היא כישרון חיוני בעסקים ובחיי היום יום. המוצר העיקרי של לומינה מכירות הוא מודל מכירות שאפשר להדגים את תקפותו בצירוף מודל הדרכה ותמיכה שמשיג תוצאות.

בין אם אתם מנהלי מכירות מהשורה הראשונה עם עקשנות של כלב טרייר או מנכ"לי שיווק עם כושר מכירה מרשים, בלומינה מכירות יהיו ישומים שתוכלו ללמוד ולהשתמש בהם בחיים. למשל, מישהו שפותח עסק חדש יחפש דרכים להדק קשרים במהירות ולהבין את צרכי הלקוחות שלו. אם אתם מנהלי מכירות, תהיו מצוידים טוב יותר כדי לדרבן את אנשי הצוות שלכם לשאוף להגשמת חזון משותף. תהיו מסוגלים גם לנצל באופן הטוב ביותר את מגוון הכשרונות הרחב של צוות המכירות שלכם. תוכלו לקחת את הגישות השונות שלהם ולהראות להם איך לשתף פעולה - לומינה מכירות יראו לכם איך לעשות את זה.

picture

במה שונה לומינה מכירות ממוצרים אחרים בשוק?

להבדיל ממוצרים אחרים בשוק שמיועדים לשפר את המכירות, לומינה מכירות הוא כלי שמדגים את ערכם של כל טיפוסי האנשים/האישיויות בקהילת המכירות ואנחנו מעודדים גיוון. מודלים מסוימים בתחום המכירות מעודדים את המשתמשים בהם להפעיל מניפולציות על הלקוחות שלהם ולהשפיע עליהם לחשוב כמוהם באמצעות סוגסטיה ערמומית ומידע מטעה. בלומינה אנחנו מעריכים יושר.

המודל של לומינה מכירות מעודד את הלומדים באמצעותו לבנות מערכת יחסים עם הלקוחות שלהם כדי לבנות אמון וליצור הזדמנויות להתפתחות באמצעות פרויקטיים עתידיים, ומדגים לכם איך לעשות את זה באמצעות סדנאות מעשיות. אנחנו יודעים שהטווח הארוך הוא היחיד שנחשב.

The Lumina Sales Portrait assesses how an individual's personal qualities will affect the way they are likely to perform at each stage of the six-stage Lumina Sales cycle. Lumina Sales presents a fresh perspective on selling behaviours and processes by providing personalised insights into an individual's strengths and weaknesses. These are presented across the entirety of the Lumina Sales cycle to demonstrate the impact of personal preferences and blind spots on the cycle as a whole.

מה ניתן להשיג בעזרת לומינה מכירות?

  • שיטות לבניית הבנה והשגת תוצאות משותפות עם השותפים והלקוחות שלכם.

  • הפחתת בזבווז זמן שהוא מצרך יקר במכירות.

  • שיפור באיכות המכירות וביחסים עם הלקוחות.

  • מחזור מכירות מהיר יותר

picture
Recommend Lumina Sales

הורד דף מידע
  • PDFSorry this factsheet is currently unavailable, please contact support.
Other Products
Next Step