סקירה כללית

הפרופיל של לומינה צוות מראה לכל אחד איפה בדיוק הוא יכול להשתלב בצוות, ואלו תכונות עיקריות מרכיבות את פרופיל הצוות. תוכלו לראות מהר מאוד את התפלגות ההעדפות האישיות. תוכלו לראות במבט חטוף את התכונות והמאפיינים החזקים בתוך הקבוצה וגם נקודות חולשה אפשריות. דפוסים יתחילו להתגלות ויחשפו גם תכונות חיוביות אפשריות והזדמנויות להתפתחות בתוך הצוות. ברמה האישית, תוכלו לראות איפה וכיצד תוכלו להשתלב בצוות.

picture

How it Works

לומינה צוות מציע ללומדים את ההזדמנות להתאמן בדרכי תקשורת בתוך צוותים מסוגים שונים. לומינה צוות יציע לכם תובנות לגבי דרכים אלטרנטיביות שבהן תוכלו להעביר את המסר שלכם באופן כזה שהוא יתקבל טוב יותר בקרב הקבוצה, ובסופו של דבר יוביל לשינוי יעיל. המפתח ליצירת צוות מלוכד נמצא בהבנה האמיתית של האישיות, המוטיבציה וסגנון התקשורת המועדף של כל אחד מחברי הצוות.

כשמבינים את הערכים העמוקים יותר אפשר להבין למה הצוות לא פועל כאורגניזם אחד לקראת יעד משותף. התקשורת מוסיפה רובד נוסף של מורכבות. לומינה צוות חושף את ההיבטים הקריטיים האלה שמסתתרים מתחת לחוסר הביצוע ומאפשר לצוות למצוא ביחד פתרונות בשעה שהוא הופך לצוות מגובש שמתפקד היטב.

ההיכרות שלכם את עצמכם ואת הצוות מגדירה את טווח ההתערבות שבו תבחרו להשתמש. לומינה צוות ינחה אתכם בהחלטות האלה.

picture
Recommend Lumina Team

הורד דף מידע
  • PDFSorry this factsheet is currently unavailable, please contact support.
Other Products
Next Step